Podpora NBL Landscape Designer 2020

Podpora programu NBL Landscape Designer 2020
Přejít na obsah
Obsahem tohoto webu je podpora pro české a slovenské uživatele programu NBL Landscape Designer 2020.
Program NBL Landscape Designer je nejpoužívanější evropský program pro 3D návrhy, výkresy a kalkulace zahrad.
Program vyvíjí od roku 2013 italská firma NBL Software ve spolupráci s americkou firmou Idea Spectrum.
Program je lokalizován a všichni uživatelé mají zajištěno školení, technickou podporu a výhodné ceny nových verzi.

Nová verze programu Realtime Landscaping Architect byla uvolněna dne 16.03.2023 firmou Idea Spectrum. Okamžitě začal překlad do češtiny i dalších evropských jazyků a doplňování novými evropskými rostlinami, 3D objekty a materiály firmou NBL Software.

Další informace o programu NBL Landscape Desigenr 2023 CZ najdete na www.pcdesign.cz/nbl23
Formulář pro dotazy:


Na kanálu YouTube jsou již nová videa z nové verze
Poslední aktualizace 20. března 2023
Kontakt:

Libor Štolc
Na Zástřelu 40
162 00 Praha 6
tel. 724 292 462
email: libor.stolc@pcdesign.cz
Prezentace programu NBL Landscape Designer 2023 není ještě potvrzena firmou NBL Software. Jestliže nebude program do prezentace dokončen, budou nové funkce a povely prezentovány na originální americké verzi programu Realtime Landscaping Architect 2023.
Program NBL Landscape Designer 2020 CZ je program pro komplexní tvorbu návrhů, výkresové prováděcí dokumentace, prezentace a kalkulace zahrad a veřejné zeleně. Jeho nedílnou součástí jsou rozsáhlé knihovny 3D modelů rostlin, 3D modelů reálných výrobků zahradní architektury a reálných materiálů. Pro vzdělávací organizace je k dispozici zdarma výuková verze (NBL 2018), která je funkčně totožná s předchozí verzí NBL 2018, ale obsahuje na všech mediálních výstupech a na výkresech označení 'Pouze pro výukové účely'.
Základní informace o předchozích verzích programu NBL Landscape Designer najdete na původní webové stránce. Je tam i odkaz na stažení instalačního souboru zkušební čtrnáctidenní verze programu NBL Landscape Designer 2016. Po instalaci je možné si nahrát demonstrační projekt, ale je třeba změnit nabízenou cestu /NBL Landscape Designer 2016/Sample Landscapes/ na /NBL Landscape Designer 2016 Trial/Sample Landscapes/.
Distribuce a podpora programu NBL Landscape Designer probíhá v Česku i ve Slovenské republice od roku 2013. Předtím několik let probíhala distribuce a podpora české verze programu Realtime Landscaping Architect. Program NBL Landscape Designer je evropskou verzí programu Realtime Landscaping Architect.

Jednou z firem, která program využívá, je firma ZELENÉ KOLO, která spolupracovala na přípravě 26. dílu seriálu Fachmani televize Prima.
Program NBL Landscape Designer 2020 CZ nahrazuje funkce několika samostatných grafických programů, které se při návrzích zahrad běžně používají. Na grafickém výstupu  projektu jsou všechny potřebné informace pro realizaci zahrady včetně fotorealistických vizualizací a přehledů rostlin.
Počet zhlédnutí od 15.9.2020
Při instalaci programu NBL Landscape Designer 2020 se instalují i programy NBL Photo Designer 2020 a NBL Photo Editor 2020.

Funkce programu NBL Photo Designer 2020 je názorně vidět na firemním videu, podrobněji je práce s programem NBL Photo Designer popsána na samostatné stránce.

Na spodním obrázku je výsledný obrázek po doplnění do původního obrázku. Další demonstrační ukázky původního a výsledného obrázku najdete na firemní webové stránce.
Podpora programu NBL Landscape Designer 2020
Návrat na obsah