Interiéry v pCon.planner 8.7

Návrhy interiérů programem pCon.planner 8.8
Přejít na obsah
Obsahem tohoto webu jsou základní informace pro uživatele programu pCon.planner 8.8, kteří chtějí program využívat k profesionálním návrhům interiérů.
Program pCon.planner 8.8 je jediným programem pro návrhy 3D interiérů, který lze využívat pro profesionální účely a je zcela zdarma.
Je vhodný zvláště pro jednotlivce nebo firmy, které hledají vhodný 3D návrhový program pro návrhy bytových, kancelářských nebo komerčních interiérů.
Pro kvalitní profesionální vizualizace projektů vytvořených v programu pCon.planner se používá export ve formátu SKP.
Pro dosažení maximální kvality exportu do profesionálních vizualizačních programů (Lumion3D, Twinmotion, ...) je potřeba provádět při tvorbě 3D modelu v programu pCon.planner několik jednoduchých postupů.
Podrobné informace je možné získat na školení, které je třeba předem domluvit, nejlépe poslat zprávu na libor.stolc@pcdesign.cz

Program pCon.planner vyvíjí německá firma EasternGraphics GmbH a lokalizaci programu zajišťuje v posledních šesti letech polská pobočka firmy. Omluvte proto prosím některé věcně nebo pravopisně nesprávné překlady originálních anglických textů.
Poslední aktualizace dne 26. ledna 2023
Formulář pro dotazy


Kontakty:

Ing. Libor Štolc - PC Design
Na Zástřelu 40
162 00 Praha 6
IČO: 1249 2655  DIČ: CZ510427047
tel. 724 292 462
email: libor.stolc@pcdesign.cz
Rendering from interior design student Natalia Sternberg from Poland (https://natalieinteriors.pl/)
Program pCon.planner 8.8
Návrat na obsah