Interiéry v pCon.planner 8.3

Návrhy interiérů programem pCon.planner 8.3
Přejít na obsah
Obsahem tohoto webu jsou základní informace pro uživatele programu pCon.planner 8.2, kteří chtějí program využívat k profesionálním návrhům interiérů.
Program pCon.planner 8.2 je jediným programem pro návrhy 3D interiérů, který lze využívat pro profesionální účely a je zcela zdarma.
Je vhodný zvláště pro jednotlivce nebo firmy, které hledají vhodný 3D návrhový program pro návrhy bytových, kancelářských nebo komerčních interiérů.
Podrobné informace je možné získat na školení, které je třeba předem domluvit, nejlépe poslat zprávu na libor.stolc@pcdesign.cz

Začátkem listopadu 2019 uvolnila firma EasternGraphics GmbH novou verzi programu s označením pCon.planner 8.2. V této nové verzi byl výrazně vylepšen programový modul pro vizualizaci využívající technologii OSPRay a doplněny další užitečné povely a funkce. První novinkou je vylepšený vektorový export, jehož ikona byla přesunuta do záložky prezentace. Užitečným novým povelem je doplnění 2D půdorysu do vybraného prvku. Třetí zajímavou novinkou je edtor obrázků. Zajímavou novinkou je i převod vybraných objektl do jiných alikací přes schránku. Podrobnosti o novinkách nové verze jsou na samostatné stránce.

Začátkem dubna 2020 uvolnila firma EasternGraphics GmbH novou verzi programu s označením pCon.planner 8.3. Originální přehled novinek je v PDF dokumentu, na firemním blogu a jako součást online nápovědy.

Program pCon.planner vyvíjí německá firma EasternGraphics GmbH a lokalizaci programu zajišťuje v posledních čtyřech letech polská pobočka firmy. Omluvte proto prosím některé věcně nebo pravopisně nesprávné překlady originálních anglických textů.
Poslední aktualizace dne 22. června 2020
free counter
Formulář pro dotazy


Kontakty:

Ing. Libor Štolc - PC Design
Na Zástřelu 40
162 00 Praha 6
IČO: 1249 2655  DIČ: CZ510427047
tel. 724 292 462
email: libor.stolc@pcdesign.cz
Interactive 360 degree panoramic views are visualized from our customers with the free presentation service impress. (© Haworth)
Rendering from interior design student Natalia Sternberg from Poland (https://natalieinteriors.pl/)
Program pCon.planner 8.3
Návrat na obsah