Ukázky vizualizací - Interiéry v pCon.planner 8.8

Návrhy interiérů programem pCon.planner 8.9
Přejít na obsah
Úvodem se podívejte na fotorealistické vizualizace uživatelů programů pCon.planner stažené z firemního Facebooku a z dalších veřejných zdrojů
Všechny obrázky v galerii byly vytvořeny s využitím vizualizačního nástroje Intel®OSPRay, který je integrován do programu pCon.planner 8.4.
Kvalita fotorealistických výstupů je poměrně kvalitní, ale tvorba obrázků je časově náročná. Vzhledem k tomu, že licence programu pCon.planner 8.4 je zdarma, je možné provádět vizualizace na jiných počítačích, než na kterých se provádí vlastní návrhy.
Dynamické fotorealistické zobrazení projektu programu pCon.planner 8.4
Pro rychlou tvorbu fotorealistických vizualizací lze využít fotorealistický dynamický zobrazovací režim. V prezentaci je kompletní postup tvorby rychlých vizualizací z pohledů nastavených kamer v demonstračním projektu a jejich převod na obrázky s vysokým rozlišením. Při tvorbě prezentace byl použit výkonný počítač (I7, 16GB RAM, NVIDIA GTX 1060 MAX Q 6GB)
Tvorba rychlých vizualizací funguje i na pomalejších počítačích bez samostatné kvalitní grafické karty. Ukázka je v nekomentovaném videu. V úvodu videa jsou zobrazeny informace o počítači a grafické kartě.
Program pCon.planner 8.9
Návrat na obsah