Grafické výstupy (obrázky a výkresy) pro srovnání s výstupy jiných programů - Podpora NBL 2018 CZ

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Grafické výstupy (obrázky a výkresy) pro srovnání s výstupy jiných programů

Popis programu

Při rozhodování o využívání programu NBL Landscape Designer 2014 CZ jako výukové verze nebo plné verze je důležité porovnání kvality grafických výstupů s grafickými výstupy programu, které škola nebo zahradní architekt používá. Zkušební verze slouží pro vyzkoušení práce s programem. Neobsahuje však kvalitní profesionální návrh, který by si mohl uživatel nahrát a vyzkoušet. Důvodem je hlavně výrazně omezená knihovna rostlin, 3D objektů a materiálů ve srovnání s výukovou nebp plnou verzí programu. Proto byl v plné verzi programu NBL Landscape Designer 2014 CZ nahrán jeden z demonstračních návrhů, které jsou součástí instalace programu RLA 2014.

Jedná se o profesionální návrh v americkém stylu, který se vám asi nebude moc líbit, ale účelem je srovnání kvality grafických výstupů s grafickými výstupy vámi používaného programu. V tomto projektu potom bylo nastaveno několik perspektivních pohledů a měřítko výkresu 1 : 100. Potom byly provedeny grafické výstupy obrázků, export výkresu jako jeden PDF soubor i tisk do PDF souboru pomocí PDF tiskárny PrimoPDF.
Obrázky i výkres je možno stáhnout v plné kvalitě po klepnutí na příslušný obrázek nebo výkres. Výkresy jsou k dispozici na stažení také připravené pro postupný tisk ve formátu A4 a A3.

Otevření výkresu jako PDF soubor pro postupný tisk ve formátu A4

Otevření výkresu jako PDF soubor pro postupný tisk ve formátu A3

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky