Instalace zkušební verze - Podpora NBL 2018 CZ

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Instalace zkušební verze

Demonstrační verze programů NBL Landscape Designer 2014 CZ a NBL Photo Designer 2014 CZ jsou k dispozici pro všechny zájemce o praktické vyzkoušení programů. Programy jsou vyvinuty pro operační systémy Windows XP/Vista/7/8 a vyžadují samostatnou grafickou kartu s podporou 3D grafiky v reálném čase.

Demonstrační verze jsou časově omezené a jsou funkčně totožné s plnými verzemi. Obsahují ale pouze nepatrnou část knihoven rostlin, objektů a materiálů plných verzí. Vytvořené projekty je možno ukládat na disk a později nahrát plnou verzí. Plně funkční jsou i grafické výstupy a tisky, ale na všech výstupech je uprostřed doplněno slovo TRIAL.

Stažení instalačního souboru české zkušební verze programu NBL Landscape Designer 2014. Stažení se nejlépe provede povelem pro uložení v pomocném menu po klepnutí na pravé tlačítko myši na odkazu.
Instalace programu je s českými texty a popisy. Dojde k instalaci programů NBL Landscape Designer 2014 Trial CZ a NBL Photo Designer 2014 Trial CZ.
Plná funkčnost zkušební verze je omezena na 14 dnů a nelze ji prodloužit.
Ve zkušební verzi programu NBL Landscape Designer 2014 CZ není k dispozici knihovna 2D symbolů rostlin a šraf. 2D symboly rostlin jsou důležité pro tvorbu projektové dokumentace a osazovacích plánů.
Šrafy jsou důležité pro tvorbu 2D výkresové dokumentace, kdy vyplňují obrysy ploch, které jsou v perpektivě vyplněné nějakým materiálem.
Po instalaci zkušební verze má uživatel k dispozici jeden demo návrh v programu NBL Landscape Designer a pět demo návrhů v programu NBL Photo Designer.
Postupně budou k dispozici další demo návrhy pro stažení. Uživatelé zkušební verze si mohou všechny vlastní návrhy uložit na disk a později otevřít v plné verzi programu.
Na další stránce je prezentace exportu výkresu upraveného demonstračního projektu do souboru PDF s možností stažení upraveného projektu.

Aby si uživatelé zkušební verze mohli vyzkoušet práci se 2D symboly rostlin i doplňovaní šraf do obrysů objektů ve výkresech, byl připraven instalační program pro doplnění knihovny 2D symbolů rostlin, uživatelské knihovny keřů a uživatelské knihovny šraf. Po stažení programu a jeho spuštění dojde k doplnění uživatelských knihoven do systémové složky.

Úvodní manuál k programu

Přestože byla věnována maximální pozornost překladu zkušební verze programu NBL Landscape Designer 2014, byly zjištěny některé menší chyby (např. původní italské označení vrstvy pro označení rostlin). Veškeré chyby překladu v hlavním EXE soubory byly odstraněny. Uživatelé zkušební verze si mohou stáhnout opravený EXE soubor, který je třeba zkopírovat do složky ..\Program Files (x86)\NBL Landscape Designer 2014 Trial\. kde nahradí původní EXE soubor

Nově doplněná uživatelská knihovna keřů

Nově doplněná uživatelská knihovna 2D symbolů rostlin

Nově doplněná uživatelská knihovna šraf

Prezentace přehledu dalších instalovaných uživatelských knihoven

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky