Podpora uživatelů programu Edificius firmy ACCA Software
Přejít na obsah

Demonstrační projekty pro vyzkoušení programu Edificius

Při seznamování s programem Edificius je vhodné pracovat s již hotovými projekty. Uživatel se tak seznámí se strukturou projektu, jeho editací i s výkresovými, grafickými a video výstupy. Součástí instalace programu je jeden profesionální dokončený projekt střední velikosti, při jehož tvorbě byly nahrávány dílčí pracovní postupy, které jsou k dispozici pro přehrávání i s anglickým komentářem a nahrazují tak vlastně nápovědu nebo uživatelský manuál programu. Tento projekt je vhodný hlavně pro seznámení s tvorbou výkresových a tabulkových výstupů.
Pro výuku základních pracovních postupů, které postupně vedou k dokončení základního 3D modelu v projektu, je vhodnější menší projekt. Proto byl vytvořen nový demonstrační projekt se 3D modelem menšího rodinného domku s přízemím bez vnitřního vybavení. Postupně se do pracovních postupů budou doplňovat dílčí na sebe navazující pracovní postupy vedoucí k dokončení tohoto projektu. Projekt si mohou zájemci o práci s programem stáhnout a vyzkoušet.
Online prezentace je zde
Demonstrační projekt jako ZIP soubor si stáhnete klepnutím na obrázek
Výkres projektu si zobrazíte po klepnutí zde
Dalším demonstračním projektem pro stažení je předchozí demonstrační projekt doplněný vnitřním vybavením, aby si uživatelé mohli ověřit i možnosti programu při tvorbě interiérů.
Online prezentace je zde
Demonstrační projekt jako ZIP soubor si stáhnete klepnutím na obrázek
Výkres projektu si zobrazíte po klepnutí zde
V projektu je nastavena kamera uprostřed obývacího pokoje a je zpracováno sférické panorama
V projektu jsou nastaveny dvě kamery pro statické vizualizace, které si můžete prohlédnout
Návrat na obsah