Podpora uživatelů programu Edificius firmy ACCA Software
Přejít na obsah

Blog BibLus - úvodní informace

Blog BibLus
BibLus je mezinárodní blog firmy ACCA Software pro architekty, projektanty a další zájemce o kvalitní aktuální informace s oblasti projektování. Nové příspěvky dostávají registrovaní zájemci zdarma formou zpráv a jsou také doplňovány na firemní Facebook. BibLus je publikován v angličtině, němčině, francouštině, španělštině a portugalštině.
Po klepnutí na obrázek se zobrazí originální úvodní informace.
Jednou z kategorií přípěvků blogu BibLus jsou BIM projekty. Jedná se o podrobné popisy kompletně dokončených projektů v programu Edificius, které je možno si stáhnout a vyzkoušet.
Náhled první stránky s přehledem projektů je na následujících obrázkách. Po klepnutí na obrázky se otevře aktuální stránka a všechny projekty lze postupně prohlédnout.
Na další stránce začíná přehled nejzajímavějších projektů, které byly vybrány tak, aby se zájemcům o práci s programem Edificius představily projekty různého aplikačního využití, od malých projektů (koupelna, kuchyně, apartmá) přes střední projekty (rodinný dům, mateřská škola) až po velké projekty (nemocnice, bytové domy). Autory projektů jsou pracovníci firmy ACCA Software nebo architekti, kterí příslušné reálné projekty vytvořili jako zakázku. Některé projekty vznikly jako repliky starších originálních projektů známých architektů.
U každého projektu se po klepnutí na úvodní obrázek dostanete na pvůdní stránku blogu BibLus, odkud lze stáhnout popisovaný projekt. Prezentace projektu je na videu vpravo nahoře a pod ním je odkaz na stažení projektu.
Návrat na obsah