Grafické prostředí - Podpora NBL Landscape Designer 2023

Podpora programu NBL Landscape Designer 2023
Přejít na obsah

Grafické prostředí

Postupy 2023
Program NBL Landscape Designer 2023 CZ má nové grafické prostředí optimalizované i na méně výkonné počítače s běžnými sdílenými grafickými kartami. Pro nastavení grafiky ve všech pracovních režimech slouží nové dialogové okno. Perspektivní pracovní režim se zobrazuje ve stejné kvalitě i rychlosti jako režim průchodu, pouze nefungují animace. Všechny běžné pracovní operace byly výrazně zrychleny včetně nastavení ročního období, což je prezentováno v závěru videa. Při nastavení zimního období je možné přidat i zasněžení.

Zkušební verze programu NBL Landscape Designer 2023 CZ zatím nebyla vytvořena. Jestliže si chcete vyzkoušet nové grafické prostředí, můžete využít zkušební verzi program Realtime Landscaping Architect 2023 na https://ideaspectrum.com/free-landscape-design-software-trial/
Dialogové okno pro nastavení prostředí se otevře klepnutím na nově přidanou ikonu na spodním okraji pracovního okna nebo stisknutím funkční klávesy F3. Proti předchozí verzi je přidána záložka Počasí pro nastavení zasněžení.
Dialogové okno pro nastavení grafiky se otevře klepnutím na nově přidanou ikonu na spodním okraji pracovního okna nebo stisknutím funkční klávesy F7. Nastavení je pro všechny pracovní režimy. V dalších záložkách se nastavují efekty a barva.
Podpora programu NBL Landscape Designer 2023
Návrat na obsah